Wymiana Układu u2przez wiele lat, ekran iPhone'a prace naprawcze {w rzeczywistości | staną się byciem stopniowo skomplikowany . Na początku może to być kwestia czy części obudowy, która przesunięta była z przodu lub z tyłu. Ale , jako wyświetl pojęty laminowany, jako biometryczny wymagany bezpiecznie sparowany sprzęt części, jako szerszy zakresy wymagany indywidualny kalibracja kolorystyczna, ponieważ 3D Touch sugerowaną to musi być kalibrowany dla 3D specjalnie, gdzie dotknąłeś, i jako bardziej zaawansowany czujniki wymagane bardziej wymagający wyrównanie , o wiele więcej pracy { musiałem zrobić coś, aby gwarantować wysokiej jakości naprawy.

Dużo tak naprawdę, Apple faktycznie sprzęt urządzenia instalowanie we wszystkich placówkach handlowych miejscach i certyfikowanych centra do task better i szybciej niż typowa ludzka.

Naprawa zalanego iPhone

Napraw ekran iPhone'a proces staje się częścią firmy Apple continuous initiative to much better protectard consumer a środowisko jednak czyni chroni , które nie just działają znacznie lepiej jednak trwają dłużej. {Wszystko | cokolwiek] z iOS 12 praca nad wszystkich iPhone'ów wracając do 5s , do alchemii - wzmacniającej mocniejszej typy aluminium, stal i szkło, aby naprawy stopniowo łatwiej i bardziej niedrogie.

To przenieś nie będzie proszę wszyscy . "Prawo do naprawy" jest złożone, często kontrowersyjne problem . Nie mówię o rozmowach o mówieniu o skrajnościach po obu stronach-- osoby, którzy chcą (lub chcą) przyciągnąć uwagę lub zaoferować swoje rzeczy poprzez mówienie ciebie cokolwiek {powinien | musi | trzeba | być hermetycznie zapieczętowane lub na przeciwległym końcu nadęty poza dwa razy wielkością i wagą, dzięki czemu możesz {wejść tam akt z ich {kosztownym | kosztownym | drogim) lego. Rozmawiam o rozmowach o mówieniu o osobach, pop over to these guys którzy po prostu mieć części wysokiej jakości dostępne w opłacalny ceny , dzięki czemu mogą zachować swoje rzeczy i zachować bezpieczeństwo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *